Stanowisko - Specjalista ds. sprzedaży Internetowej w języku niemieckim
Zakres obowiązków
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • obsługa sprzedaży na platformach Amazon, kaufland.de
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i wzmacnianie relacji z aktualnymi klientami
  • obsługa zapytań, zwrotów i reklamacji
  • realizowanie tłumaczeń nowości produktowych na język niemiecki
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się i przyswajaniu nowej wiedzy i umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej
  • mile widziana znajomość obsługi konta sprzedawcy na platformach Amazon, Kaufland.de
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15 w siedzibie firmy,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ulubione
Koszyk

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium