506 584 614 (PN-PT OD 7:00 DO 15:00)
Trendy 2018 – najpiękniejsze pościele w twojej sypialni
Trendy 2018 – najpiękniejsze pościele w twojej sypialni

Pościel postrzegana jest jako coraz istotniejszy element aranżacji sypialni. Od niej bowiem zależy nie tylko jakość snu, ale również charakter tego pomieszczenia. Jej wyborowi warto poświęcić nieco więcej uwagi, kierując się z jednej strony właściwościami poszczególnych materiałów, a z drugiej obowiązującymi trendami.

czytaj całość »
Jak prać pościel?
Jak prać pościel?

W dobrą pościel warto inwestować, o czym przekonuje się rosnące grono polskich konsumentów. Są oni gotowi wydać na wymarzony komplet więcej pieniędzy i potraktować taki zakup jak inwestycję. To rozsądna strategia, ponieważ wysokiej jakości pościel przekłada się na zdrowie i komfort wypoczynku. Trzeba jednak o nią rozważnie dbać, przede wszystkim przestrzegając zaleceń dotyczących jej prania. A te w znacznej mierze zależą od materiału, z jakiego uszyto dany komplet pościeli.

czytaj całość »
5 propozycji pościeli dla dziecka
5 propozycji pościeli dla dziecka

Pościel dla najmłodszych członków rodziny należy wybierać odpowiedzialnie. Nie tylko z uwzględnieniem antyalergicznych właściwości poszczególnych materiałów, ale też z troską o solidne wykończenie takiego produktu. Nie bez znaczenia jest tu również estetyka. Starsze maluchy mają już z reguły ulubionych bohaterów i to właśnie ich podobizny domagają się na swojej pościeli. Poniżej kilka ciekawych rozwiązań do dziecięcej sypialni.

czytaj całość »
Jak zapewnić zdrowy sen alergikowi?
Jak zapewnić zdrowy sen alergikowi?

Roztocza i grzyby – to właśnie te mikroorganizmy zagościły na dobre w naszych domach. Uwielbiają środowiska ciepłe i wilgotne. Pościel stanowi ich najlepsze miejsce rozwoju, skąd ciężko jest je wykurzyć. Co zrobić, by zapewnić zdrowy i spokojny sen alergikowi?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium