Nagrody i wyróżnienia
 
Firma Darymex Group została laureatem Diamentów Forbesa 2022!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała tytuł Diamentu Forbesa 2022. Jest to wyróżnienie przyznawane rokrocznie przez redakcję miesięcznika "Forbes" najbardziej dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom, które w ciągu 3 ostatnich lat zanotowały najszybszy wzrost swojej wartości. Znalezienie się w tak prestiżowym gronie, to dla nas wielki zaszczyt!

Tego sukcesu nie moglibyśmy osiągnąć bez naszych Pracowników, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także wkładając serce w swoją pracę, przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej firmy.

Tę nagrodę otrzymaliśmy także dzięki Wam, naszym Klientom, którzy od blisko 30 lat niezmiennie wybieracie oferowane przez nas tekstylia do wystroju wnętrz. To dla Was chcemy się doskonalić i nieustannie poszerzać swoją ofertę. Dziękujemy!

 

Otrzymanie Certyfikatu oraz odznaki Dobrych cen 2022!

Wyróżnienie nadawane przez firmę Dealavo sklepom internetowym, które oferują klientom wyjątkowo korzystne ceny. Odznaka jest przyznawana raz do roku. Dzięki odznace klienci mogą z łatwością rozpoznać, że mają do czynienia ze sklepem, w którym mogą liczyć na konkurencyjne oferty. Dzięki temu mogą Państwo mieć większe zaufanie do sprzedawcy, sklepu i mogą uniknąć sprawdzania ceny każdego produktu w porównywarce cenowej.

Jakie warunki musi spełniać sklep, by otrzymać Odznakę? Nominowane sklepy internetowe wybierane są na podstawie analizy milionów ofert na najważniejszych platformach e-commerce w Polsce. Sklep musi spełnić warunek posiadania konkurencyjnych cen dla większości analizowanego asortymentu. Dane te są sprawdzane w narzędziu do monitoringu cen. W 2022 roku nagrodzonych zostało 4,6% spośród ponad 20 tysięcy przeanalizowanych sklepów.

 
 
 
Powtórzyliśmy sukces z 2014 roku! Firma Darymex Group po raz kolejny znalazła się w rankingu e-Gazele Biznesu.

„E-Gazele Biznesu” jest to zestawienie publikowane dorocznie przez „Puls Biznesu”, które prezentuje najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy branży e-commerce. Jesteśmy dumni, że możemy być jej częścią, tworząc przyjazne dla użytkowników Internetu środowisko zakupów, zarówno w naszym firmowym sklepie internetowym, jak i na popularnych marketplace'ach. To dzięki zaufaniu naszych Klientów mogliśmy odnieść kolejny sukces, dziękujemy!

 

Otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2021, dołączając tym samym do prestiżowego grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Ranking „Gazele Biznesu” jest publikowany od ponad dwóch dekad przez „Puls Biznesu” (jego historia sięga 2000 roku!). Jest to jedno z najpopularniejszych i najwiarygodniejszych zestawień małych i średnich firm w Polsce, w którym laureaci są wyłaniani na podstawie osiągniętych wyników finansowych.

 

 
 

Tytuł Brylantu Polskiej Gospodarki 2020 jest nasz!

Brylanty Polskiej Gospodarki to inicjatywa Instytutu Europejskiego Biznesu zapoczątkowana w 2008 roku. Co roku eksperci poddają dokładniej analizie dane finansowe przedsiębiorstw pozyskane z Krajowego Rejestru Sądowego, na podstawie których określają realną wartość rynkową zgłoszonych do nagrody firm i najlepszym z nich przyznają tytuł Brylantu.

 

Orły Polskiej Przedsiębiorczości rozdane! 

Nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2019 w ramach plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości. Dziękujemy!

Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości jest organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. To kontynuacja organizowanego od 15 lat konkursu Mazowiecka Firma Roku.

Jego ideą jest nagradzanie tych przedsiębiorstw, które wyróżniają się na tle konkurencji innowacyjnymi technologiami, nowoczesnymi usługami oraz nowatorskimi produktami. Wyróżnione firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy i dbają o swoich pracowników zapewniając im możliwości rozwoju.

 

 
 
 

Tytuł e-Gazeli Biznesu 2014 właśnie trafił w nasze ręce!

Plebiscyt e-Gazele Biznesu to nowatorska inicjatywa „Pulsu Biznesu”, w którym nagradzane są godne zaufania i dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwa prowadzące sprzedaż w Internecie, a ich obroty mieszczą się w przedziale od 50 tys. zł do 100 mln zł.

To prestiżowe wyróżnienie to dla nas nobilitacja i motywacja do dalszego rozwoju naszej działalności w sieci. Dziękujemy!

Zaloguj się
Ulubione
Koszyk

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium