Koszyk

do kasy suma: 0,00 zł
Zwrot towaru

§1 Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy
oraz wzór formularza odstąpienia od umowy

Konsumentom przysługuje 14 dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 (4) Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

§2 Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (DARYMEX Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Siedliska 124, 32-620 Brzeszcze, Polska, sklep@darymex.pl, telefon: 506584614) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

§3 Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do:

 • Umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Formularz zwrotu towaru znajduje się poniżej:

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

 

W przypadku zwrotu towaru innych marek i producentów, zwroty należy kierować na poniższe adresy:

Cereria Molla, Cool Gear, Drosselmeyer, Gense, HPBA, Jamie Oliver, Joseph Joseph, Kaiser, Kilner, Kyocera, Ladelle, Legnoart, Leonardo, Mason Cash, Moneta, Pavoni, Price & Kensington, Skeppshult, Typhoon, Umbra, WMF, WMF Electro, Zak!design ul. Ciepłownicza 23C
31-574 Kraków
Trixie Baby, Rabbit & Friends, JellyCat, La Rochere, La Cafetiere, PPD, Kitchen Craft, Katie Alice, Built, V&A Victoria and Albert, Nuova R2S, Royal Botanic Gardens KEW, Stir it up, Mikasa, Into the Wild, Randwyck ul. Boruty 2a
03-769 Warszawa
Blomus, Reisenthel, PO:, Lacrosse, Smati ul. Modrzewiowa 51
32-020 Wieliczka
Hellux ul. Kuniów 17b
46-200 Kluczbork
Hevea ul. Ogrodowa 28
62-561 Ślesin
Kobi Light ul. Boya-Żeleńskiego 25
35-105 Rzeszów
Lorena Canals ul. Morska 174
81-222 Gdynia
Lumina Deco ul. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
Lysne ul. Cmentarna 6
42-202 Częstochowa
Pulp ul. Fiołkowa 1
87-100 Toruń
Fissler, Friesland, Gefu, Leonaro, Riess, Roesle, Silit, Wesco, Arcos, Krajacze Alligator, Alfi ul. 3 Maja 2A
11-730 Mikołajki

Pozostałe marki nie ujęte w powyższej tabeli mogą nie podlegać możliwości zwrotu ze względu na spersonalizowany rodzaj produktów lub aby zwrócić towar należy skontaktować się z obsługą klienta pod numerem telefonu: 506 584 614

  • Newsletter

  • Zapisz się na nasz newsletter

   Zyskaj -10% RABATU
   na pierwsze zakupy

  • Twój e-mail

   Otrzymuj informacje
   o promocjach i nowościach

E01 JS Helper
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium