Sklep Darymex
Regulamin - Newsletter

Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług Newsletter należy uważnie zapoznać się z niniejszym Regulaminem Newslettera Darymex.

 1. Właścicielem Państwa danych jest firma Darymex Group Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą przy ulicy Siedliska 124, 32-620 Brzeszcze.
 2. W celu dostarczania usługi Newsletter za pośrednictwem poczty elektroniczne (e-mail), na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej w miejscu do tego przeznaczonym, firma Darymex będzie wysyłać informacje, promocje, rabaty i inne wiadomości o podobnej treści w formie e-mail związane z działalnością Spółki oraz firm z nią współpracujących, jak również dotyczących opinii, wydarzeń i konkursów.
 3. Usługa wysyłania Newsletter jest w pełni darmowa, nie pobierane są żadne dodatkowe środki na czas nieokreślony, do momentu rezygnacji przez Użytkownika z usługi Newsletter lub także do moment zakończenia usługi wysyłki wiadomości Newsletter przez firmę Darymex.
 4. Możliwość świadczenia usługi Newsletter jest firma Edrone Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Lekarska 1 31-203 Kraków wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000537197, NIP: 676-248-20-64, REGON: 360228388, która dostarcza oprogramowania służącego do wysyłki wiadomości Newsletter oraz wiadomości automatycznych.
 5. Aby w pełni sprawnie korzystać z usługi Newsletter Darymex Użytkownik musi posiadać komputer, laptop lub inne urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu, przeglądarki internetowej dowolnego dostawcy oraz aktywnego adresu internetowego (e-mail).
 6. W celu rozpoczęcia korzystania z bezpłatnej usługi Newsletter, należy wykonać następujące czynności:
  1. Wpisanie poprawnego adresu email w formularzu zgłoszeniowym Newsletter, który znajduje się na stronie sklepu internetowego darymex.pl oraz kliknięcie przycisku potwierdzającego wysłanie wiadomości na wpisany adres e-mail.
  2. Zalogowanie się na podany w punkcie 1 adres e-mail oraz wyszukanie otrzymanej wiadomości od Darymex.
  3. Potwierdzenie w otrzymanej wiadomości e-mail chęci na otrzymywanie drogą internetową przyszłych wiadomości e-mail na podany adres e-mail oraz na przetwarzanie danych osobowych (Zasady przetwarzania danych) przez Spółkę Darymex oraz innych firm, które bezpośrednio współpracują z firmą Darymex.
 7. Podanie adresu e-mail w dowolnym miejscu w sklepie internetowym darymex.pl do tego przeznaczonego, wiąże się z automatycznym zaakceptowaniem Regulaminu Darymex oraz Regulaminu Newsletter Darymex.
 8. Użytkownik w dowolnym momencie może bez konieczności podania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów zrezygnować z usługi Newsletter, poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce każdej wiadomości Newsletter oraz wiadomości automatycznej. Przycisk rezygnacji znajduje się w stopce w zdaniu „Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej wiadomości od nas, możesz się wypisać Wypisz ale będziemy tęsknić”
 9. Wypisanie się z bazy klientów usługi Newsletter Darymex następuje natychmiastowo.
 10. Aby ponownie zapisać się na usługę Newsletter Darymex należy postąpić w ten sam sposób jak za pierwszym razem, czyli zgodnie z instrukcją z punktu 6 powyższego Regulaminu Newsletter.
 11. Aby złożyć reklamacje dot. usługi Newsletter można:
  1. Wysłać wiadomość e-mail na adres sklep@darymex.pl
  2. Wykonać telefon do Działu reklamacji sklepu internetowego na numer +48 506 584 614
  3. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać: opis reklamacji, powód reklamacji, której dotyczy reklamacja, adres poczty elektronicznej (e-mail) podany podczas rejestracji do usługi Newsletter lub podczas innych czynności w których wymagany był adres e-mail w dowolnym miejscu sklepu internetowego darymex.pl oraz adres e-mail na który może zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie reklamacji.
  4. Rozpatrzenie reklamacji może potrwać do 14 dni roboczych chyba, że przepisy prawa stanowią inaczej.
 12. W przypadku gdy występuje podejrzenie o pozyskaniu przez osoby trzecie Państwa danych osobowych, prosimy o przesłanie zgłoszenia do naszego Działu reklamacji w formie opisanej w punkcie 11 ppkt. 1. lub 2.
 13. Regulamin Newsletter Darymex jest dostępny dla wszystkich, bez dodatkowych kosztów.
Zaloguj się
Ulubione
Koszyk

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium