Regulamin - Newsletter

Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług Newsletter należy uważnie zapoznać się z niniejszym Regulaminem Newslettera Darymex.

Właścicielem Państwa danych jest firma Darymex Group Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą przy ulicy Siedliska 124, 32-620 Brzeszcze.

W celu dostarczania usługi Newsletter za pośrednictwem poczty elektroniczne (e-mail), na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej w miejscu do tego przeznaczonym, firma Darymex będzie wysyłać informacje, promocje, rabaty i inne wiadomości o podobnej treści w formie e-mail związane z działalnością Spółki oraz firm z nią współpracujących, jak również dotyczących opinii, wydarzeń i konkursów.

Usługa wysyłania Newsletter jest w pełni darmowa, nie pobierane są żadne dodatkowe środki na czas nieokreślony, do momentu rezygnacji przez Użytkownika z usługi Newsletter lub także do moment zakończenia usługi wysyłki wiadomości Newsletter przez firmę Darymex.

Możliwość świadczenia usługi Newsletter jest firma Edrone Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Lekarska 1 31-203 Kraków wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000537197, NIP: 676-248-20-64, REGON: 360228388, która dostarcza oprogramowania służącego do wysyłki wiadomości Newsletter oraz wiadomości automatycznych.

Aby w pełni sprawnie korzystać z usługi Newsletter Darymex Użytkownik musi posiadać komputer, laptop lub inne urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu, przeglądarki internetowej dowolnego dostawcy oraz aktywnego adresu internetowego (e-mail).

W celu rozpoczęcia korzystania z bezpłatnej usługi Newsletter, należy wykonać następujące czynności:

  • Wpisanie poprawnego adresu email w formularzu zgłoszeniowym Newsletter, który znajduje się na stronie sklepu internetowego darymex.pl oraz kliknięcie przycisku potwierdzającego wysłanie wiadomości na wpisany adres e-mail.
  • Zalogowanie się na podany w punkcie 1 adres e-mail oraz wyszukanie otrzymanej wiadomości od Darymex.
  • Potwierdzenie w otrzymanej wiadomości e-mail chęci na otrzymywanie drogą internetową przyszłych wiadomości e-mail na podany adres e-mail oraz na przetwarzanie danych osobowych (Polityka prywatności) przez Spółkę Darymex oraz innych firm, które bezpośrednio współpracują z firmą Darymex.

Podanie adresu e-mail w dowolnym miejscu w sklepie internetowym darymex.pl do tego przeznaczonego, wiąże się z automatycznym zaakceptowaniem Regulaminu Darymex oraz Regulaminu Newsletter Darymex.

Użytkownik w dowolnym momencie może bez konieczności podania przyczyny oraz bez ponoszenia kosztów zrezygnować z usługi Newsletter, poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce każdej wiadomości Newsletter oraz wiadomości automatycznej. Przycisk rezygnacji znajduje się w stopce w zdaniu „Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej wiadomości od nas, możesz się wypisać Wypisz ale będziemy tęsknić”

Wypisanie się z bazy klientów usługi Newsletter Darymex następuje natychmiastowo.

Aby ponownie zapisać się na usługę Newsletter Darymex należy postąpić w ten sam sposób jak za pierwszym razem, czyli zgodnie z instrukcją z punktu 6 powyższego Regulaminu Newsletter.

Aby złożyć reklamacje dot. usługi Newsletter można:

  • Wysłać wiadomość e-mail na adres sklep@darymex.pl
  • Wykonać telefon do Działu reklamacji sklepu internetowego na numer +48 506 584 614

Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać: opis reklamacji, powód reklamacji, której dotyczy reklamacja, adres poczty elektronicznej (e-mail) podany podczas rejestracji do usługi Newsletter lub podczas innych czynności w których wymagany był adres e-mail w dowolnym miejscu sklepu internetowego darymex.pl oraz adres e-mail na który może zostać wysłana odpowiedź na zgłoszenie reklamacji.

Rozpatrzenie reklamacji może potrwać do 14 dni roboczych chyba, że przepisy prawa stanowią inaczej.

W przypadku gdy występuje podejrzenie o pozyskaniu przez osoby trzecie Państwa danych osobowych, prosimy o przesłanie zgłoszenia do naszego Działu reklamacji poprzez email: sklep@darymex.pl lub telefonicznie: +48 506 584 614

Regulamin Newsletter Darymex jest dostępny dla wszystkich, bez dodatkowych kosztów.

Zaloguj się
Ulubione
Koszyk

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium