Kołdry 4 pory roku

Kołdry 4 pory roku to bardzo ekonomiczne rozwiązanie zapewniające komfortowy sen przez cały rok. Są to dwie spięte ze sobą napami kołdry, o różnej grubości i o różnych właściwościach. Najczęściej jedna z nich przeznaczona jest na cieplejszą część roku, a druga na chłodniejsze dni lub całoroczna. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające optymalny komfort o każdej porze roku. Kołdry spinane są ze sobą krawędziami poprzez metalowe napy, które bardzo łatwo rozpiąć, czy złączyć ze sobą. Z kołder można korzystać razem, a także osobno. To sprawia, że kołdry 4 pory roku są bardzo wydajne i znajdą zastosowanie w każdym domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtruj:

Zobacz powiązane wpisy

Kołdry 4 pory roku – jak to działa?

Kołdry można połączyć ze sobą dzięki umieszczonym na ich krawędziach napach. Jest to tak zwana kołdra dwuelementowa. Między dwiema spiętymi ze sobą kołdrami powstaje dodatkowa komora powietrzna, która podnosi walory termoizolacyjne, ale także zwiększa cyrkulację powietrza. Najczęściej w tym rozwiązaniu jedna z kołder to kołdra letnia, a druga to kołdra całoroczna. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że z kołder można korzystać również osobno. Kołdry różnią się grubością włókna oraz właściwościami wypełnienia, z reguły jedna kołdra jest cieplejsza. 

Kołdra 4 pory roku – kołdra dwuelementowa – jak z niej korzystać?

Kołdry 4 pory roku mogą służyć jako całość lub osobno, każda część jako pojedyncza kołdra. W cieplejsze dni możemy korzystać tylko z lekkiej kołdry letniej, a gdy zrobi się chłodniej z samej kołdry całorocznej, lub po prostu tej cieplejszej. Gdy temperatura znacznie spadnie, możemy skorzystać z możliwości złączenia kołder i spać pod naprawdę ciepłym okryciem. Złączone kołdry tworzą bardzo ciepłą kołdrę zimową. Dzięki temu, że są do siebie odpowiednio dopasowane, uzupełniają się i posiadają świetnie do siebie dostosowane właściwości termoregulacyjne. Po złączeniu kołder napami stanowią one przyjemną i ciepłą warstwę, pod którą sen będzie przyjemny i zdrowy. To bardzo przyjemne i dobre rozwiązanie dla osób, którym zmiany temperatury i pór roku potrafią zaburzyć sen.

Kołdry 4 pory roku – kołdry wysokiej jakości

Nasze kołdry wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Poświęcamy dużo uwagi temu, by nasze produkty posiadały atesty, były dobrze tolerowane, wygodne i łatwe w utrzymaniu higieny. Kołdry, które oferujemy, są starannie wykończone, wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Większość z nich można wyprać w domu, w pralce automatycznej, (niektóre kołdry z mikrowłókna nawet do 95 stopni!). Kołdry długo zachowują swoje właściwości, nawet po wielokrotnym praniu. Najlepiej podczas pielęgnacji i czyszczenia dostosować się do zaleceń producenta. Dużą ilość informacji na temat każdej kołdry 4 pory roku znajda Państwo w opisie produktu oraz zakładce „dane techniczne” na stronie każdego produktu z osobna. Dostępnych jest dużo kołder typu 4 pory roku w różnych rozmiarach.

Dlaczego warto kupić kołdrę 4 pory roku?

Korzystanie z kołdry 4 pory roku może przynieść mnóstwo korzyści. Jest to bardzo sprytne i pożyteczne rozwiązanie. Pozwala dostosować kołdrę do indywidualnych potrzeb i panującej temperatury, która w naszym kraju bywa bardzo zmienna. Możliwość korzystania z kołder oddzielnie oraz połączenia ich daje sporo możliwości użytkowania. W sumie kupując kołdrę 4 pory roku, kupujemy tak naprawdę 3 różne rozwiązania. Kołdra dwuelementowa będzie idealna na lato, gdy utrzymanie optymalnej temperatury ciała jest wyzwaniem w upalne noce. Cieplejsza kołdra doskonale sprawdzi się w czasie jesieni i wiosny, gdy temperatura jest umiarkowana i zmienna, a połączenie obu kołder w jedną da nam naprawdę dobrą i ciepłą kołdrę zimową. 

Zaloguj się
Ulubione
Koszyk

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium