W przypadku gdy nasz materac narażony jest na zewnętrzne zabrudzenia proponujemy użycie jednego z wyrobów ochronnych na materac, produkcji naszej firmy. Wyroby te dzielą się na dwie główne linie: ochraniacze higieniczne oraz prześcieradła ochronne.

Wszystkie poniższe wyroby są w 100% odporne na płyny dzięki czemu idealnie chronią materac.

Ochraniacze na materac

Ochraniacze higieniczne są to nakładki na górę materaca. Mocuje się je czterama gumkami, które są przyszyte rogach.

Podstawowe ochraniacze posiadają wierzchni materiał wykonany z frotte, natomiast różnią się wastwami ochronnymi. Art. 135 posiada warstwę ochronną wykonaną z polichlorku-winylu (PVC) a Art. 9135 z poliuretanu (PU). Dużym plusem tych ochraniaczy jest to, że można je sterylizować w 120 oC.

Jest jeszcze jedna, specjalna wersja ochraniacza o nazwie SOFT-TOUCH posiadająca pikowaną warstwę wierzchnią z materiału tencel oraz warstwę ochronną wykonaną z poliuretanu (PU).

Prześcieradła ochronne

Jest to prześcieradło posiadające warstwę ochronną wykonaną z poliuretanu (PU). Prześcieradło takie nie różni się budową od inny prześcieradeł z gumką - posiada boczki, które zachodzą pod materac, oraz gumkę wszystą na obwodzie.

Prześcieradła ochronne występują w wersji z warstwą wierzchnią wykonaną z 100% bawełny oraz w wersji SMARTCELL gdzie warstwa wierzchnia to głównie materiał tencel.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl